Hypotéka

Zjistěte ihned aktuální sazby hypoték ať víte na čem jste.

Chci lepší podmínky !

S kým spolupracuji

Petr Koštejn, Hypoteční poradce

Zajistit klientům DOBROU hypotéku je můj denní chleba.

Co jsou lepší podmínky ?

Hypotéku je dnes schopen si zařídit skoro každý, banky a bankéři Vám však nechtějí dávat ty nejlepší podmínky a tlačí na různé přidružené služby a poplatky, které pak celkově zvyšují náklady Vaší hypotéky. Já vyjednávám ty nejlepší podmínky pro Vás bez těchto poplatků a nesdělených informací !

Mojí prací je:

  • Komplexní poradenství ve financování a nákupu nemovitostí!
  • Úspora na zbytečných poplatcích!
  • Zajistit Vám nejvýhodnější řešení!
  • Koordinovat celý proces, aby proběhl bez starostí !
  • Rychlé a kvalitní řešení celého procesu !
243

klientů si ke mně našlo cestu

381

milionů zrealizovaných hypoték

86 492

jsem průměrně ušetřil svým klientům


86 492 Kč

jsem průměrně ušetřil svým klientům243

klientů si ke mně našlo cestu381

milionů zrealizovaných hypoték


Jak to celé probíhá?

Rozbor Vaší situace

Základem všeho je zjištění toho jak na tom jste nyní, co chcete a dále co plánujete do budoucna a tomu vše uzpůsobit.

Zajištění nejlepších podmínek

Podle rozboru Vaší situace pak, vymyslíme několik možných scénářů jak se dá váš záměr vyřešit a vybereme/upravíme ten, který se Vám bude zamlouvat.

Hladký průběh vyřízení hypoteky

Když budeme mít připravený plán, tak už pak zbývá jen zajistit banku, kde to bude pro Váš účel ideální a nastavení nejlepších podmínek. Já se starám dále o to, aby jsme vše stihli včas a koordinuji všechny účastníky řízení.

Jak to celé probíhá?


Rozbor Vaší situace

Základem všeho je zjištění toho jak na tom jste nyní, co chcete a dále co plánujete do budoucna a tomu vše uzpůsobit.Zajištění nejlepších podmínek

Podle rozboru Vaší situace pak, vymyslíme několik možných scénářů jak se dá váš záměr vyřešit a vybereme/upravíme ten, který se Vám bude zamlouvat.Hladký průběh vyřízení hypotéky

Když budeme mít připravený plán, tak už pak zbývá jen zajistit banku, kde to bude pro Váš účel ideální a nastavení nejlepších podmínek. Já se starám dále o to, aby jsme vše stihli včas a koordinuji všechny účastníky řízení.


Hodnocení klientů

S panem Koštejnem jsem v řešil hypoteční úvěr na výstavbu rodinného domu. Hned po první osobní schůzce nám bylo jasné, že hovoříme s profesionálem, který přesně ví o čem mluví. Panu Koštejnovi byla podrobně popsána celá situace.Bez zbytečných odkladů se začalo se sháněním potřebných dokladů atd. V minulém týdnu jsme podepsali hypoteční smlouvu a můžeme začít s realizaci….. Pana Koštejna vřele doporučuji každému kdo hledá profesionální jednání, kvalitní služby a především férové jednání.Pro ty co nemají mnoho času běhat po bankách a úřadech, ale chtějí nejen hypotečního poradce, který 90% zařídí za Vás .

Moc Vám pane Koštejne děkujeme a přejeme dalších spoustu spokojených klientů .

I když toto normálně nedělám, tak po této zkušenosti jsem se rozhodl i já napsat recenzi. Kupoval jsem byt v OS od známé takže jsme to řešili bez realitky. Petr nejen že se postaral o financování, ale zároveň zajistil Advokáta, který se postaral o smlouvy. Můžu říct že s Petrem to byla výborná spolupráce, vše vysvětlil a zároveň vše koordinoval s prodávající i s právníkem takže vše dopadlo na jedničku dle mých představ. Po této zkušenosti můžu říct, že ať už do budoucna budu řešit cokoli obrátím se právě na Petra.

Petr je ukázkou profesionála s perfektním osobním přístupem. Od začátku do konce se pro nás snažil vždy najít to nejlepší řešení, všechny naše požadavky splnil do posledního detailu a jakýkoli náš dotaz podrobně zodpověděl. Prostě ukázkový přístup. Moc děkujeme!

Všem vřele doporučuji spolupráci s panem Koštejnem. Profesionální přístup, rychlost a kvalita. Opravdu skvělé jednání.
Děkuji Vám..

Děkuji Petrovi Koštejnovi za profesionální, kvalitní a nadstandardní přístup při řešení mé hypotéky a pojištění nejen k hypotéce vázané. Pokud hledáte poradce, který vám vysvětlí snad i nepochopitelné pro nás,, smrtelníky,, co se týče pojištění, hypoték, úvěru, odhadu a dalších stovek věcí které je potřeba nejen při koupi nemovitosti poznat, doporučuji se obrátit právě na Petra. Díky Petrově osobnímu a profesionálnímu přístupu vím, že vše co jsem nyní řešila, bude v pořádku. Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Se službami Petra Koštejna jsem byl a stále jsem velice spokojen. Nejvíce komunikace jsme společně vedli ohledně výběru a zřízení hypotéky na koupi vlastního bytu. Petr se o vše příkladně postaral, oslovil jednotlivé společnosti/banky, zpracoval mi přehledně nabídku a pomohl mi zvolit pro mne to nejvýhodnější řešení. Následně se postaral o veškerou komunikaci s bankou i úřady, jakož i o přípravu veškerých písemností, které stačilo ode mne jen podepsat. Více jsem se o nic nemusel starat, Petr vše zařídil za mne, čímž mi ušetřil spoustu starostí a mého času. Kromě hypotéky mi Petr pomohl také s výběrem a úpravou mých stávajících pojištění. S jeho službami jsem nadmíru spokojen a určitě jej mohu jakožto finančního poradce. Sám se na něj opět v budoucnosti s důvěrou obrátím.

Za nás s panem Koštejnem jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy na telefonu, ochotný řešit jakoukoli naši otázku v co nejkratším čase a hlavně jeho spolupráce nekončí podpisem smlouvy a nazdar. Troufnu si říct, že toto je ten správný směr finančního poradenství. Pokud budeme zase něco řešit, určitě s ním 😉

Řešil jsem s Petrem investice a po roce a pul vidím, že moje ušetřené peníze neztrácí na hodnotě ba naopak objevuje se tam slušný zisk. Dále mi komplexně mé pojištění. Mě zajímají čísla, dřív jsem proto trávil spoustu času srovnáváním a hledáním pro mě výhodných podmínek. Teď ten čas můžu strávit s rodinou, pouze zvednu telefon a zavolám, Petr vše řeší každému na míru což je výborné. V bance kde jsem měl účet mi nabízeli jen svoje produkty a ty mi ve srovnání s konkurenci moc nevyhovovali. Petr spolupracuje se všemi finančními institucemi na trhu, takže je z čeho vybírat.

S panem Koštejnem jsem řešil hypoteční úvěr na koupi rodinného domu. S jeho přístupem a řešením jsem byl spokojen. Pomohl mi vybrat nejvhodnější hypoteční úvěr přesně podle mých představ. Spolupráci s panem Koštejnem mohu doporučit, nabídne Vám více možností a společně můžete vybrat tu pro Vás nejlepší. Velmi rychlá komunikace a zpracování.

Na Petra jsem se obratil, když jsem se rozhodl investovat do vlastního bydlení a koupit si byt v centru mého rodného města. V oblasti financování jsem byl tehdy absolutně neznalý, proto jsem potřeboval člověka, kterému můžu věřit. Služby Petra K. byly více než nadstandardní. Se vším mne seznámil, potřebné náležitosti zařídil, a to dokonce i ty, které bych si běžně musel “oběhat” sám. Dnes mám svůj vysněný byt a hypotéku s nízkým úrokem.

Kontaktujte nás


This will close in 0 seconds