Pojištění

Ať už potřebujete pojistit cokoliv, tak není zásadní jenom cena daného pojištění, ale především kvalita pojistného krytí které poptáváte, aby se pak nestalo že jste sice pojistku platili, ale to na co jste měli být pojištění tam ve skutečnosti zasazeno nebylo. Proto vždy u svých klientů používám služby pojišťoven které vím že je spolehlivě ochrání.

Komplexní pojištění majetku, zdraví a odpovědnosti.

Pojištění podnikatelů

Stejně jako pojištění domu je i podnikaní možné pojistit na vnější rizika. Nejvíce škod však hrozí z neúmyslné chyby a odpovědnost za ně je na straně podnikatele.

Životní pojištění

Pokud se člověk nechce spoléhat na stát, že se o něj postará pokud u něj projeví závažné zdravotní komplikace ať už v souvislosti s úrazem nebo nemocí, je nejlepší ochrana kvalitní životní pojištění.

Pojištění nemovitostí

Pojištění nemovitostí patří k základní ochraně Vašeho majetku, je dobré tuto pojistku nepodceňovat, v případě její nedostatečnosti nebo úplné absenci pak můžete čelit složité finanční situaci, které se lze jednoduše vyhnout.

Pojištění Vozidel

Povinné ručení je zákonem daná pojistná ochrana vašeho vozu v případě nehody, jak jí ale opravdu správně nastavit a co by mělo ještě obsahovat ? A jak nastavit havarijní pojištění ? To vše je opravdu důležité.

S kým spolupracuji

Napiště mi

Potřebujete pojistit nebo si nejste jisti, jak máte současné pojistky nastaveny? Napište mi projdeme to společně.