Ladislav Rolinek

Super přístup,mohu doporučit pana Petra za vyřízení hypotéky je mistr ve svém oboru 👍

Aneta Bolečková

Za nás s panem Koštejnem jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy na telefonu,ochotný řešit jakoukoli naši otázku v co nejkratším čase,a hlavně jeho spolupráce nekončí podpisem smlouvy a nazdar. Troufnu si říct,že toto je ten správný směr finančního poradenství. Pokud budeme zase něco řešit,určitě s ním

Roman Holubec

řešil sem s Petrem refinancování hypoteky, a musím ocenit jeho ochotu nabízet ruzné možnosti. libí se mi uspora času, když jsem si hypo sjednával sám zabralo mi to tři měsíce při vyjednávání s Petrem dvě schuzky. Super urok který bych nevyjednal.

Jana Hanyšová

Všem vřele doporučuji, skvělá spolupráce. Snížení úrokové sazby na hypo, pojištění i investice bez problémů.

Vladimír Lapšanský

S panem Koštejnem jsem řešil hypoteční úvěr na koupi rodinného domu. S jeho přístupem a řešením jsem byl spokojen. Pomohl mi vybrat nejvhodnější hypoteční úvěr přesně podle mých představ. Spolupráci s panem Koštejnem mohu doporučit, nabídne Vám více možností a společně můžete vybrat tu pro Vás nejlepší. Velmi rychlá komunikace a zpracování.

Honza Vídeňský

I když toto normálně nedělám tak po této zkušenosti jsem se rozhodl i já napsat recenzi. Kupoval jsem byt v OS od známé takže jsme to řešili bez realitky. Petr nejen že se postaral o financování ale zároveň zajistil Pana Kádu, který se postaral o smlouvu a o úschovu. Můžu říct že s Petrem to byla výborná spolupráce, osobních schůzek bylo minimum, vše vysvětlil a zároveň vše koordinoval s prodávající i s právníkem takže vše dopadlo na jedničku dle mých představ. Po této zkušenosti můžu říct že ať už do budoucna budu řešit cokoli obrátím se právě na Petra.

Eliška Zachová

S Petrem jsme sjednávali refinancování hypotéky a pojištění domácnosti. Byla to skvělá volba! Vše zařídil rychlostí blesku a komunikace s námi byla také na jedničku. Doporučuji všemi deseti! Až budeme opět něco potřebovat, obrátíme se bez váhání na něj.

VLASTA KUŤÁKOVÁ

S panem Koštejnem jsem řešila v nedávné době vyřízení hypotečního úvěru a veškeré pojistky s tím spojené. Vše jsem nechala na p.Koštejnovi, jsem vděčná, že měl vše pod kontrolou a mohla jsem se na něj plně spolehnout. Oceňuji profesionalitu a odbornost. Doporučuji!

Michaela Bucková

S panem Koštejnem máme velice dobré zkušenosti a můžeme ho všem jen doporučit. Jelikož naše podmínky pro získání hypotéky nebyly snadné, tak i přes to jsme díky jeho zkušenostem dosáhli úspěšného cíle. Rádi s vámi budem i nadále spolupracovat a vždy se na vás s důvěrou obrátime!

Katka Šedivková

Děkujeme panu Koštejnovi za pomoc s vyřízením hypotéky při koupi bytu. Ceníme si profesionálního přístupu, ochoty a příjemného jednání.Šedivkovi